O klubie

Centrum Fitness Club działa na terenie Oświęcimia od 2010 roku. Nasze doświadczenie pozwala nam na dopasowanie oferty pod ciągle zmieniające się oczekiwania stałych jak i nowych klientów.

Powierzchnia klubu to 800m2.

Składa się na nią duża, świetnie wyposażona sala fitness oraz profesjonalna siłownia pozwalająca zrealizować nawet najtrudniejszy i najcięższy trening siłowy oraz cardio. Do jej wyposażenia został użyty sprzęt czołowych światowych producentów sprzętu komercyjnego takich jak: PRECOR, MATRIX czy TECHNOGYM.

Wszystkie strefy dla osób ćwiczących są klimatyzowane oraz wentylowane.

Od 2020 roku, klub działa w formule samoobsługowej (weekendy oraz święta) zapewniając dostęp do obiektu przez cały rok! Rejestracja klienta odbywa się poprzez system biometryczny zainstalowany przed wejściem do obiektu co przyspiesza proces wejścia do klubu. Karnety można zakupić wygodnie z domu – poprzez panel klienta, w kiosku multimedialnym znajdującym się w obiekcie lub od pon-pt w recepcji za gotówkę.

Na sali dostępny jest automat vendingowy z wodą, napojami izotonicznymi oraz suplementami diety – przedtreningówki, witaminy, batony białkowe itd. (płatność zarówno kartą jak i gotówką). Specjalnie dla naszych klientów dostępna jest również darmowa woda!

Szeroka oferta zajęć fitness oraz fachowa wiedza instruktorów na siłowni pozwolą cieszyć się efektywnym i bezpiecznym treningiem!